Kreatif ve Basılı İşler Hizmetleri

Kreatif ve basılı işler hizmetimiz ile; Kurumsal Kimlik / Logo / Amblem Tasarımı baştan olmak üzere, aşağıda belirttiğimiz, ihtiyacınız olabilecek tanıtım araçlarını titizlikle planlıyor, hazırlıyor, kampanya stratejiniz ve marka bilinirliği yolculuğunuzda, tecrübemiz ve uzman ekibimiz ile size eşlik ediyoruz. Kreatif ve basılı işler konusunda başlıca hizmetlerimiz:

– Kurumsal Kimlik Tasarımı / Logo / Amblem Tasarımı

Kurumsal kimlik bir firmanın, kurumun, vakfın ya da bu tip başka oluşumların hem şirket içinde hem de şirket dışında duruşunu, davranışını, imajını temsil eden kavram, yani şirketin kimliğidir. Blanko Ajans, siz ve şirketiniz için en uygun tasarımı yapmak için hazırdır. Kurumsal Kimlik kapsamında verdiğimiz hizmetler şunlardır:

* Konsept Tasarımı
* Logo Tasarımı
* Manifesto / Motto / Slogan Çalışması
* Kartvizit
* Antetli Kağıt
* Davetiye
* Antetli Zarf
* Broşür
* Banner Tasarımı
* El İlanı
* Cd Kartvizit
* Katalog
* İnteraktif CD-Rom
* Online Sayfa Reklam Tasarımı
* Yazı font seçimleri
* Renk Seçimleri
* Matbuu evraklar
* Forumlar
* Şirket El kitabının oluşturulması

– Dergi ve Gazete için İlan Tasarımı / Insert

Ürün ve firma tanıtım reklamları gündelik yaşantımızın bir parçasıdır. Pazarlamanın temel bileşenlerinden olan reklamlar, ürününüzün üretiminden pazara sunulmasına kadar olan süreçlerde önemli rol oynar.

Blanko Ajans, reklamlar ile birlikte markanıza değer katmak ve marka farkındalığı yaratmak için şirketinize yardımcı olacaktır.

Reklam-ilan çalışmaları, firmalar açısından tüketiciye ulaşmanın en verimli ve en hesaplı yoludur. Blanko Ajans firmanızın marka ve ürün konseptine uygun etkili reklam tasarımı ile tüketicinin satın alım tercihinde önemli bir etken olacaktır.

– Dergi / Katalog / Broşür Tasarımı

Dergi, Katalog, Broşür ürünü veya hizmeti tanıtma amacıyla, içerisinde metin, görsel kullanılarak oluşturulan bilgilendirme veya tanıtım aracıdır.

Kullanıcılara ürün veya firma hakkında detaylı bilgi, ilgi ve güven vermesinin yanı sıra, firmanızın sektördeki diğer firmaların önüne geçmesine, bilinirliğinin ve akılda kalıcılığının güçlenmesine de ciddi oranda katkı sağlar. Görsel tasarımın en üst seviyede tutulması, firmaya veya ürünlere duyulan ilgiyi artırmakla doğru orantılıdır. Güçlü tasarımcı kadromuz kaliteli içerik ve görselleri ile bilinirliğinizi ve sektördeki kalitenizi arttıracaktır.

– Ambalaj Tasarımı

Çağımızda reklam piyasasındaki rekabet ve hareketlilikte ambalaj tasarımı ve ambalajın önemi tartışılmaz. Hiç şüphesiz ki bir ürünü fark etmemizi sağlayan en önemli etken ambalajıdır. Blanko Ajans  en göz alıcı ve özgün ambalajı sizin için tasarlayacaktır.

-Açıkhava Reklamcılığı

Yazılı basındaki reklamı görmek için para verip gazete, dergi satın almanız, televizyondaki reklamı izlemek için en azından televizyonunuzun açmanız gerekir. Hiçbir güç harcamadan maruz kalınan tek reklam mecrası Açıkhava reklamcılığı bu yönüyle diğerlerinden ayrılıyor. İngilizce “açık hava” anlamına gelen “Outdoor”, aynı zamanda bir reklamcılık terimi; mecra olarak açık havanın kullanıldığı reklamları kapsıyor.

Bu başlıkların yanı sıra, kurumunuz ihtiyaç duyabileceği farklı kreatif ve basılı işler hizmetlerini de değerlendirip, ihtiyacınıza göre tasarlayıp, uygulamaya alabiliriz.